ثبت و ضبط جلسات

ثبت وضبط دقیق از الزامات فرایند تولید دانش است. مستندسازان موسسه هومان با حضور در جلسات و نشستهای علمی، مذاکره ای، آموزشی و… جلسات شما را  با بهترین کیفیت صدا ثبت می کنند تا تلاشهای شما در راستای تحقق اهدافتان مغفول نماند و به راحتی به دیگران قابل انتقال باشد، صورت جلسات شما بلافاصله بعد از جلسات نوشته می شود و دستور جلسات بعدیتان تهیه و تدوین می گردد.

پیاده سازی فایل های صوتی و ویراستاری فنی و تخصصی

با توجه به اهميت پياده سازي دقيق مباحث مطرح شده در نشستهای علمي، مصاحبه‌ها وبحث‌هاي گروهي، موسسه هومان با استفاده از تيمي مجرب، دقيق و توانمند، فايلهاي صوتي شما را در كوتاه‌ترين زمان ممكن با كيفيتي بسيار مطلوب پياده سازي كرده و به فايل نوشتاري تبديل مي‌نمايد. موسسه کیفیت بالای پیاده سازی و تحویل به موقع سفارش را تضمین میکند. همچنین ما توانایی کدگذاری داده های حاصل از پیاده سازی را داریم. تیم ویراستاری تخصصی موسسه، کلیه متون پیاده سازی شده را با رعایت استانداردهای مصوب فرهنگستان زبان و ادب فارسی، ویرایش کرده و به صورت فایل آماده انتشار تحویل کارفرما می دهد.

توزیع و جمع آوری پرسشنامه در گروه هدف

موسسه هومان با کادر تخصصی و دوره دیده توزیع و جمع آوری پرسشنامه های تحقیقاتی شما را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد. این تیم تخصصی با پیگیری مستمر به صورت کاملا حرفه ای و محترمانه در کوتاهترین زمان ممکن پرسشنامه های شما را توزیع و جمع آوری می کنند. موسسه ظرفیت طراحی پرسشنامه به صورت الکترونیکی برای افزایش سرعت کار و امکان دسترسی سریع و همزمان به داده ها را دارا می باشد و بسته به نیاز کارفرما ابزار را طراحی می کند.

انجام مصاحبه و برگزاری نشستهای بحث گروهی متمرکز

تسهیلگری خوب جلسات مصاحبه و بحث گروهی یکی از عوامل موفقیت و مانع از دست رفتن نظرات ارزشمند و ذیقیمت صاحبنظران است. تسهیلگران موسسه هومان حرفه ای و با مهارت و تعلیم دیده هستند و به خوبی می توانند مسیر بحث ها را هدایت نموده، نظرات را بدون سوگیری و به طور کامل جمع آوری نمایند. شما می توانید با آسودگی خاطر و اطمینان انجام مصاحبه و برگزاری نشستهای بحث گروهی متمرکز را به ما واگذار نمایید.

ورود دیتا به نرم افزارهای آماری

وارد کردن داده ها به طور تخصصی و با کیفیت یکی از عناصر مهم در هر سازمانی است. تیم دوره دیده و مجرب هومان وارد کردن داده ها در نرم افزار مورد نظر شما را در کوتاهترین زمان ممکن و با نهایت دقت تضمین می نماید. ماتجربه و تخصص کافی در مدیریت وارد کردن داده ها با حجم انبوه را داریم.